SOUKROMA STOMATOLOGICKA PRAXE s.r.o., tel.: +420 241-407-491

PRAHA 4, TÁBORSKÁ 57

Zubní klinika pro ty, kteří ocení péči a kvalitu

Naše služby

Na naší klinice obdržíte kompletní servis od nejlepších odborníků.
Více

Urgentní příjem

Tel: +420 723-142-806

Email: zub.lekar@seznam.cz

Ordinační hodiny

  • Po:8.00 - 19.00
  • Ut:8.00 - 15.00
  • St:8.00 - 17.00
  • Čt:8.00 - 15.00
  • Pá:8.00 - 14.00

NAŠE SLUŽBY

1

Zubní prohlídky

Pravidelné preventivní prohlídky mají za cíl předcházet vzniku onemocnění zubů a dásní, a proto jsou důležitým předpokladem pro trvalé zdraví vašich úst.
2

Zubní výplně

V průběhu stomatologického vyšetření vám zkontrolujeme všechny zubní výplně neboli plomby a v případě potřeby nahradíme ty uvolněné či poškozené.
3

Dentální hygiena

Chcete‑li mít zdravé zuby a dásně, je důležité v rámci preventivní péče pravidelně navštěvovat dentální hygienistku v zubní ordinaci. Dnes se již nejedná o zkrášlující proceduru, ale o léčebný zákrok, při kterém dojde k odstranění přetrvávajícího bakteriálního zubního plaku neboli biofilmu.
4

Zubní implantáty

Zubní implantáty jsou umělé náhrady vlastních zubů. Dnes se již většinou jedná o umělý kořen z titanu, který je během chirurgického zákroku vložen do čelistní kosti.
5

Zubní protézy

Odnímatelné protézy nebo zubní protézy jsou umělé protézy pro přírodní zuby a dásně. Vykonávají stejnou funkci jako fixní protetika (korunky, můstky).
6

Endodoncie

Endodoncie je specializace zubního lékařství, která se zabývá léčbou kořenových kanálků zubů.
7

Vytažení zubů moudrosti

Zuby moudrosti jsou třetí, a zároveň poslední stoličky, které vyrůstají v zadních rozích horní i dolní čelisti dospělého člověka. Ve většině případů vyrostou z dásní ve věku od 17 do 25 let – v období nazývaném „věk moudrosti“.
8

Fixní protetika

Fixní neboli pevné zubní náhrady (korunky a můstky) nasazujeme na zubní implantáty nebo na zachráněné a obroušené zbytky zubů, tzv. zubní pahýly.

Zapsat se on-line